Kontakt z nami

Nazwisko/Firma
E-mail
Telefon
Treść
Kompan Sp.z o.o.

BIURO
98-300 Wieluń
Fabryczna 7a

Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000264615, NIP 832-200-01-68

Kapitał Zakładowy : 400 000 pln.wpłacony

Tel. 43 840 3213, Fax: 43 842 7923

e-mail: biuro@kompan.wielun.pl


Konta bankowe:
PLN : Konto ESBANK Bank Spółdzielczy o/Wieluń 22 8980 0009 2023 0095 0826 0001
PLN : Konto ING Bank Śląski S.A. o/Wieluń 33 1050 1461 1000 0023 6104 8396
PLN : PKO BP S.A. o/Wieluń 41 1020 4564 0000 5902 0089 1705
ZARZĄD
Prezes Zarządu
Damian Szokalski
d.szokalski@kompan.wielun.pl
 
V-ce Prezes Zarządu
Przemysław Skorupa
p.skorupa@kompan.wielun.pl
 
Asystent Zarządu
Monika Potomska
tel. kom. 661 120 800
m.potomska@kompan.wielun.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻYDZIAŁ ADMINISTRACJI
Tomasz Całko
Dyrektor handlowy
GÓRNY ŚLĄSK
tel. kom. 727 500 417
t.calko@kompan.wielun.pl

Sebastian Musiał
Przedstawiciel handlowy
DOLNY ŚLĄSK
tel. kom. 665 020 090
s.musial@kompan.wielun.pl

Łukasz Stępień
Przedstawiciel handlowy
CENTRALNA POLSKA
tel. kom. 691 813 131
l.stepien@kompan.wielun.pl

Angelika Fraszek
Pracownik Administracyjno-Biurowy
tel. 43 840 32 13
tel. kom. 661 120 558
a.fraszek@kompan.wielun.pl


Adrianna Wiśniewska
Pracownik Administracyjno-Biurowy
tel. kom. 721 238 828
a.wisniewska@kompan.wielun.pl
Agata Ciupa
Specjalista ds. Administracyjno - Finansowych
tel. kom. 661 120 558
a.ciupa@kompan.wielun.pl
biuro@kompan.wielun.pl
 



Pokaż Kompan Sp.z o.o. na większej mapie

<

Paliwa płynne

- Olej opałowy
- Olej napędowy
- Benzyna bezołowiowa

STACJA PALIW
Ul. Fabryczna 41
98-300 Wieluń
Tel. 43 840 44 04

Dział handlowy

Dyrektor Handlowy
Tomasz Całko- GÓRNY ŚLĄSK
Tel. 727 500 417
t.calko@kompan.wielun.pl

Przedstawiciel Handlowy
Sebastian Musiał - DOLNY ŚLĄSK
Tel. 665 020 090
s.musial@kompan.wielun.pl

Przedstawiciel Handlowy
Łukasz Stępień - CENTRALNA POLSKA
Tel. 691 813 131
l.stepien@kompan.wielun.pl

Biuro

Kompan sp. z o.o.
Ul. Fabryczna 7a
98-300 Wieluń

Tel. 43 840 32 13
Tel./fax. 43 842 79 23

biuro@kompan.wielun.pl